polish guide | przewodnik anglomaniaka

ANGIELSKI DLA DZIECI
przewodnik anglomaniaka
Angielskie słówka Gramatyka dla dzieci Angielskie zwroty Piosenki dla dzieci

angielski dla dzieci

Witamy na stronach serwisu edukacyjnego anglomaniacy.pl. Uczniowie rozpoczynający przygodę z angielskim znajdą tu wesołe gry i zabawy językowe, piosenki i testy do nauki online, a także materiały do wydrukowania.

Do korzystania z zasobów serwisu zapraszamy również rodziców i nauczycieli, którym oferujemy przygotowane do wydruku materiały wspomagające naukę języka angielskiego: karty obrazkowe, krzyżówki, wykreślanki, quizy i gry planszowe.

Angielskie słówka

ANGIELSKIE SŁÓWKA »
Podstawowe angielskie słownictwo prezentujemy w 36 kategoriach tematycznych. W każdej jednostce tematycznej dziecko poznaje 10 nowych słówek. Ich zapamiętanie i utrwalenie ułatwią interaktywne gry, zabawy i quizy językowe.


Gramatyka dla dzieci

GRAMATYKA DLA DZIECI »
Nauka gramatyki może być wesołą przygodą! Nasze żaboludki pomogą zaprzyjaźnić się z podstawami angielskiej gramatyki. W dziele znajdziesz interaktywne lekcje, ćwiczenia i testy, a także materiały do wydrukowania.


Angielskie zwroty

PODSTAWOWE ANGIELSKIE ZWROTY I WYRAŻENIA »
Zabawne przygody sympatycznych stworków, przedstawione w formie historyjek obrazkowych, pomogą poznać i utrwalić angielskie zwroty przydatne w codziennych sytuacjach.


Piosenki dla dzieci

ANGIELSKIE PIOSENKI DLA DZIECI »
Śpiewanie piosenek to jeden z najlepszych sposobów na zapamiętanie słówek i zwrotów. Tu posłuchasz piosenek dla dzieci i angielskich kolęd, możesz również wydrukować teksty i nuty do nich.


Angielski alfabet

ANGIELSKI ALFABET ZE ZWIERZĘTAMI »
W naszym wirtualnym Zoo mieszka 26 zwierząt, każde na inną literę angielskiego alfabetu. Na młodsze dzieci czekają wesołe zabawy, starszym polecamy lekturę zdumiewających faktów ze świata zwierząt.


Angielskie święta

ANGIELSKIE ŚWIĘTA »
Święta to miła okazja do poznania nowych słówek. Oprócz gier i zabaw online przygotowaliśmy dla Ciebie pliki do wydruku: łamigłówki oraz szablony papierowych zabawek do samodzielnego wykonania.


Materiały do wydrukowania

PLIKI PDF »
Przygotowane do wydruku pomoce do nauki języka angielskiego: karty pracy, fiszki, gry planszowe, testy, quizy, teksty i nuty piosenek dla dzieci. Materiały dostępne są w formacie plików PDF.


POMOCNE W NAUCE »
Kolekcja witryn wspomagających naukę języka angielskiego. Słowniki online, strony dla dzieci, materiały dla nauczycieli i rodziców. Ponadto wybór witryn o tematyce związanej z nauką języków obcych i edukacją.

↑ top


Mail to AnglomaniacyAnglomaniacy on FacebookAnglomaniacy on Twitter


WARUNKI KORYSTANIA
Możesz pobierać, drukować i kopiować udostępnione materiały jedynie do użytku osobistego, edukacyjnego i niekomercyjnego.
Nie możesz w żaden sposób ich modyfikować, sprzedawać lub umieszczać na innych stronach internetowych bez naszej pisemnej zgody.